Home

Galerie kodl aukce 2022

Aukce Galerie KODL 26. listopadu 2017 od 12 hodin na Žofíně Galerie Kodl-Filla Zátiší se sklenicí a klarinetem Předaukční výstava 250 mimořádných uměleckých děl v celkové vyvolávací ceně přes 110 milionů korun probíhá do 25. listopadu v Galerii KODL na Národní třídě 1. 12. 2019 12:00 Aukční den 83. Dne 1. 12. 2019 se na pražském Žofíně konal 83. aukční den Galerie KODL, ve kterém bylo nabídnuto 250 mimořádných uměleckých děl Zveme Vás na tradiční jarní aukční den, který se uskuteční 26. listopadu 2017 od 13:00 ve Velkém sále na Žofíně. Předaukční výstava 1.11.-25.11.2017 Aukční den 79 - Aukce, Galerie Kodl, Prah Aukce Galerie KODL Předaukční výstava 230 uměleckých děl v celkové vyvolávací ceně přes 140 milionů korun probíhá od 2. do 27. května v Galerii KODL na Národní třídě. Samotná již 78. aukce se pak koná v neděli 28. května od 12 hodin ve Velkém sále na Žofíně

Dnešní aukce Galerie Kodl v Praze na Žofíně nabídla na 250 uměleckých děl. Kvůli platným opatřením proti koronaviru se dražilo převážně přes internetové platformy, v sále bylo jen šest dražitelů, dražilo se i po telefonu. Kupkova malba našla nového majitele po rychlých příhozech, dražba trvala několik minut Aukce se mohlo zúčastnit podle platných opatření jen několik lidí, dražilo se tedy také on-line. Pořádající Galerie Kodl připravila nový aukční portál artsbay.cz. Umění 19. století v aukci reprezentovali Josef Mánes, Max Švabinský, Antonín Slavíček, Beneš Knüpfer, Antonín Chittussi či Jakub Schikaneder Na nedělní dražbě výtvarného umění Galerie Kodl padl nový český aukční rekord. Obraz Františka Kupky s názvem Divertimento II se v Praze prodal 75,2 milionu korun, včetně aukční přirážky za něj kupec zaplatí 90,24 milionu korun. Doposud bylo nejdráže prodaným obrazem v. Estate Lifestyle Aukce Galerie KODL. Statement. Aukce Galerie KODL. 10.9.2020 Theodor Pištěk: Adieu, Guy Moll, olej na plátně, 1992-2017, 115 x 150 cm, vyvolávací cena: 15 000 000 Kč, odhadní cena: 20 000 000 - 25 000 000 Kč. Stále příjímáme kvalitní umělecká díla do našich aukcí. Vykupujeme obrazy, sochy, grafiku a bibliofilie. Případné nabídky můžete zaslat mailem na slanicay@galerie-dolmen.cz nebo pro bližší informace můžete volat na tel: 604 815 87

Aukce Galerie KODL 26

Aukční galerie Artia nabízí služby v oblasti umění. Přijímáme obrazy do aukce, provádíme rámování a restaurování, obrazy, kresby, sochy a starožitnosti. Odhady obrazů zdarma. Aukce obrazů a umění Galerie Kodl v aukci na Žofíně nabízí na 250 uměleckých děl, draží se ale prostřednictvím internetových platforem a po telefonu, licitátor ale vyvolává položky a sumy stejně jako při živé aukci. Nejdražší položkou aukce je obraz Františka Kupky Divertimento II s vyvolávací cenou 30 milionů korun Již 84. aukční den Galerie KODL, na kterém se představí 250 mimořádných uměleckých děl, se uskuteční na pražském Žofíně v neděli 29. listopadu od 12 hodin. Poprvé se dražba uskuteční také online. Nejdražší položkou aukce bude unikátní obraz Františka Kupky.

Galerie KODL Máme radost, že můžeme předat Centru Paraple finanční výtěžek z naší charitativní aukce ve výši 2 975 000 Kč. Kromě dalších devíti děl byl vydražen objekt.. 02.12.2018 Aukce. 81. aukční den Galerie KODL, neděle 2. prosince, 12 hodin, Žofín - Slovanský ostrov, Praha Srdečně Vás zveme na předaukční výstavu 29. Plátno nazvané Ballet, Degas z roku 2017 získal nový majitel za v přepočtu 224 tisíc korun. Ještě víc se bojovalo o abstrakci Patrika Hábla, který ve stejné aukční síni dražil již potřetí. Jeho dílo těsně před skončením aukce přitáhlo devět příhozů a licitátor raději uzávěrku o pár minut prodloužil Nedělní aukce Galerie Kodl výrazně přepsala dosavadní aukční maximum Toyen. Její rozměrné plátno Šero v pralese z konce 20. let se prodalo za vynikajících 36 milionů korun včetně provize. Nad 10 milionů korun bylo vydraženo ještě několik dalších děl 10 nejúspěšnějších děl v historii aukcí Galerie KODL Více informací. Aukce 2020 Více informací. Aukce 2019 Více informací. Aukce 2018 Více informací. Aukce 2017

Nedělní aukce Galerie Kodl v Praze na Žofíně nabídla na 250 uměleckých děl. Kvůli platným opatřením proti koronaviru se dražilo převážně přes internetové platformy, v sále bylo jen šest dražitelů, dražilo se i po telefonu. Kupkova malba našla nového majitele po rychlých příhozech, dražba trvala několik minut 11. 2017. Na nedělní aukci Galerie Kodl v Praze bylo vydraženo 98 procent položek. Velkoformátový obraz Jana Zrzavého za 17,4 milionu korun nastavil nový... 30. 5. 2017 Společná aukce Galerie Kodl a Aukční síně Vltavín nabídla k prodeji 457 děl uznávaných... 12. 4. 201 11. 2017: 1 300 000 Kč Rádi byste se zúčastnili další aukce 29. 11. 2020? Jste zvědaví, co za překvapení pro vás Galerie KODL připravila? Rádi byste přispěli na dobrou věc? Těšte se spolu s námi na další zajímavé či rekordní dražby. E-mail * Jméno Moderní a současné umění (149. AUKCE) 15. června 2017 od 18 hodin: Kamenný sál, Ostrovní 8, P1: Pdf: Aukční den (148. AUKCE) 28. května 2017: Palác Žofín, Praha 1: Pdf: Poválečné a současné umění (147. AUKCE) 27. dubna 2017 od 17 hodin: Kamenný sál, Ostrovní 8, P1: Pdf: Antikvární aukce (146. AUKCE) 30. března 2017.

Aukční den 79 (26

Kodl Contemporary pro Sotheby's. V londýnské Sotheby´s se 11. listopadu uskutečnila online aukce 20th Century Art: A Different Perspective, na které se úspěšně dražil i náš výběr deseti děl současných českých umělců 2017 12:19 Živě Sto deset let byl obraz Maxe Švabinského Babička v šálu ztracený. Teď jde do aukce Galerie Kodl na Žofíně s vyvolávací cenou 1,3 milionu korun

Aukce Galerie KODL - iLuxus

Centrum Paraple, o.p.s. Ovčárská 471/1b 108 00 Praha 10 - Malešice telefon: 274 771 478 e-mail: paraple@paraple.cz. IČ: 24727211 DIČ: CZ2472721

Kupkův obraz se prodal za rekordních 90 milionů korun

  1. Český aukční rekord
  2. V Česku padl nový aukční rekord
  3. Aukce Galerie KODL - Estate: Reality, Art, Lifestyle
  4. Přehled aukcí Galerie Dolme
  5. 79. aukční den Galerie KODL / 79th Auction Day of Gallery ..
  6. Galerie Kodl Artplus

78. aukční den Galerie KODL / 78th Auction Day of Gallery ..

  1. Aukční Galerie Artia - Odhady a aukce obrazů, umění a
  2. Pištěkův obraz Alfy Romeo se vydražil za rekordních 21,2
  3. Galerie Galerie Dolme
  4. Galerie Kodl představuje 250 mimořádných uměleckých děl
  5. Galerie KODL - m.facebook.co
  6. Aukční den 81 (02.12.2018), Aukce, Galerie Kodl
  7. Víc než Medek za dva miliony překvapil Kaláb

Toyen v suverénním rekordu Artplus

  1. Prodaná díla AUKCE PRO PARAPL
  2. Nové české rekordy na aukci obrazů
  3. Téma: Galerie Kodl v Praze - Hospodářské noviny - byznys

Jak umění pomáhá AUKCE PRO PARAPL

  1. KALENDÁŘ AUKCÍ Aukční síň Vltaví
  2. Kodl Contemporary pro aukci v Sotheby's - Kodl contemporar
  3. PŘÍMÝ PŘENOS: Rekordní dražba obrazů Galerie Kodl - iDNES
  4. Galerie Parapl
  5. Aukce Galerie KODL 1.12.2019
  • Catedral de la encarnación de málaga tickets.
  • Čištění před porodem.
  • Roztok na zrohovatělou kůži.
  • Windows resource kit.
  • Fitness korzet levně.
  • Nájemce neplatí nájem.
  • Mapa dálniční sítě čr.
  • Cviky na záda pro seniory.
  • Já legenda film.
  • Klobásy na zelí.
  • Tabor zatoka.
  • Lyže big foot praha.
  • Slzení očí u psa.
  • Odstranit vlčí zrno.
  • Paul blart mall cop 2.
  • Razítka colop.
  • Recuva od piriformu.
  • Mauthausen vstupné.
  • Chicago med edna.
  • Dílenské šuplíky.
  • Koupaliště pecka akce.
  • Hotel belveder železná ruda recenze.
  • Plováky proti zamrzání bazénu.
  • Zš chudenice.
  • Kvalita vody hostivařská přehrada 2019.
  • Lightroom vs photoshop.
  • Office com vizitky.
  • Podnikani v norsku.
  • Německý ovčák dlouhosrstý.
  • Zámky na prodej itálie.
  • Christina aguilera parfém 75 ml.
  • Stavebni vratek bazos.
  • Carters javorový sirup.
  • Smrt jí sluší online cz dabing.
  • The tomorrowland.
  • Datsun 240z for sale.
  • Terence hill 2019.
  • Cihlový obklad.
  • Nudlové těsto na ovocné knedlíky.
  • Muffiny recept.
  • Oxoniových kationtů.