Home

Podvojné účetnictví online

Posuňte s iÚčtem své účetnictví do 21. století. iÚčto je pro uživatele naprostým opakem - je jednoduché, přehledné, aktualizace jsou vždy zdarma a uživatel využívá jen ty funkce, které opravdu potřebuje. iÚčto má ještě jednu neocenitelnou výhodu, a to, že funguje online na principu cloudu Pokud potřebujete pochopit základy podvojného účetnictví velmi rychle, doporučujeme pochopit si nejprve účetní výkazy - rozvahu a výsledovku, dále pak způsoby vedení účtů a základní zásadu účetnictví (= podvojnost zápisů). Účetnictví je samozřejmě mnohem složitější, v tomto rychlokurzu najdete opravdové základy Na konci se dozvíte váš výsledek a správné odpovědi; Testy označené N Tento test je neplacený, můžete si je zdarma vyplnit kolikrát chcete jsou zdarma, můžete si je zdarma vyplnit kolikrát chcete.; Testy označené K Tento test stojí 1 kredit jsou zpoplatněné symbolickou 1 kč (1 Kč = 1 kredit) za test, zdarma si můžete vyzkoušet první 3 placené testy bez jakýchkoli.

Kurz jsem nakonec absolvovala osobně oproti původně potvrzené online formě. To bylo velmi přínosné, živý kontakt preferuji. O účetnictví jsem se učila teoreticky na vysoké škole, pak přišla praxe, kdy se mu přímo nevěnuji AKTUÁLNÍ NA ROK 2020. Internetový kurz účetnictví je finančně nenáročnou, avšak velmi efektivní metodou, jak rychle získat potřebné znalosti pro pracovní pozici účetní, fakturant, finanční referent, asistent daňového poradce, ekonom a další.To vše po internetu z pohodlí Vašeho domova.Tento kurz je vhodný i pro podnikatele-živnostníky a dále pro studenty k. Začít podnikat znamená i vést účetnictví a věci s tím spojené. Na rozdíl od tabulkového procesoru si specializované produkty většinou poradí s přípravou dokladů pro účetnictví, vystavováním faktur, dodacích listů, vedením DPH, pokladních dokladů i s evidencí příjmových dokladů. A řada z nich je i zdarma

jagg.cz: Tagy: online účetnictví Tagy: online účetnictví Řadit dle Datum / Titulek / 06-2009 to jednoduché účetnictví, online účetnictví, online účetní systém od spacee První / Předchozí / Následující / Poslední Účetnictví jasně a srozumitelně - prakticky vysvětlené podvojné účetnictví, daně, kalkulačky, předkontace, účetní testy a slovník Jak z předchozího odstavce vyplývá, účetnictví je to samé, co bylo dříve podvojné účetnictví. Zjednodušeně řečeno, v účetnictví se účtuje o stavu a pohybu majetku a jiných aktiv, závazků a jiných pasiv, dále o nákladech a výnosech a o výsledku hospodaření. Účtuje se tzv Tento návod vám přináší přehled čísel účtů (MD a D) pro různé účetní operace v podvojném účetnictví. Pokladna Příjem Účetní operace MD D Úhrada faktury vydané v hotovosti 211000 311000 Úhrada přijaté zálohy v hotovosti (pokud neúčtujeme o vydané zálohové faktuře) 211000 324000 Úhrada dobropisu k faktuře přijaté v hotovosti 211000 321000 Vrácení.

iÚčto.cz - on-line účetní program v cloud

Vedení účetnictví (podvojné účetnictví i daňová evidence). Zpracování mezd a kompletní účetní i personální agenda pro mzdové účetnictví. admio.cz. SLUTO s.r.o. - výpočet mzdy. Nabízíme vedení, rekonstrukci a kontrolu všech typů účetnictví, a to jak v naší kanceláři, tak i u klienta. Výpočet mzdy Účetnictví lze definovat jako písemné zaznamenávání informací o hospodářských jevech podniku, a to v peněžních jednotkách. Zájmem každého vlastníka firmy či investora je mít přehled o tom, zda vložený kapitál přináší odpovídající výnos a jaká je celková finanční situace podniku súčto je online účetnictví pro podnikatele zahrnující systém pro faktury online, pokladní doklady, přiznání k DPH a další funkce. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Jsem účetní online pro firmy i drobné podnikatele. Se mnou nemusíte účetnictví řešit. Nezatěžuju vás zbytečným papírováním - vše zvládneme i na dálku. Sama jsem už roky účetní na volné noze, proto mě s klienty pojí nejen jejich daňové doklady, ale taky sympatie

Podvojné účetnictví Profesionál 2015 download - Aplikace pro vedení účetnictví neomezenému počtu subjektů. Profesionál je přehledný a flexibiln Kurzy účetnictví - právní předpisy, praktické příklady z praxe. Jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, účetní závěrka. Formuláře a přehledy. Jak pracovat se software pro účetní. Online, e-learning. Kurzy na Studium.cz Program zvládá podvojné účetnictví, je tedy vhodný nejen pro podnikatele, ale také pro malé a střední podnikatele či neziskovky. Mezi užitečné nástroje patří užívání šablon a šikovně zpracované tiskové sestavy. Plná verze tohoto softwaru znamená vlastně pouze jediný modul komplexního řešení, tzv. START verzi Podvojné účetnictví a účetní závěrka - Průvodce podvojným účetnictvím k 1. 1. 2020 této jedinečné a pro každého účetního nezbytné publikace se zabývá problematikou vedení podvojného účetnictví pro podnikatele v roce 2020 a sestavováním účetní závěrky za rok 2019 a předkládá rovněž přehled změn v.

Rychlokurz základů podvojného účetnictví pro začátečníky

ÚČETNICTVÍ (PODVOJNÉ) - rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT probíhá ve 28 městech po celé ČR + elearning ZDARMA Orange Academy České Budějovice 8 990 Kč 4.11. 2020 17.2. 2021 České Budějovic Obsahuje nejen základy účetnictví, ale i návody, jak postupovat v praxi při zpracovávání účetnictví. Kurz Webinář - online: Základy účetnictví (podvojné účetnictví) / Milada Vyvialová | Naučmes Jana Skálová, Ph.D. a kolektiv Podvojné účetnictví 2019 Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401, fax: 234 264 400 www.grada.cz jako svou 7122. publikaci Realizace obálky Ondřej Mikulecký Sazba Antonín Plicka Odborná redaktorka Ing. Michaela Průšová Počet stran 192 Dvacáté páté vydání, Praha. Základním předpisem pro vedení účetnictví je: Zákon o účetnictví č. 563 z r. 1991 Najdete v něm vše, co se účetnictví týká např. kdo musí vést účetnictví, dále účetní doklady, účetní knihy,účetní uzávěrky, způsoby ocenění majetku, inventarizace, pokuty za poručení učetních předpisů apod

Online účetnictví - jednoduše a spolehlivě. Nebaví Vás papíry? Veškeré doklady a papíry vyřeším za Vás či Vaši firmu. Vy můžete mezitím věnovat čas tomu, co Vás baví. Pro mě je koníčkem právě účetnictví. Ke své práci využívám účetní software Pohoda. Máte na účetnictví jiný software? Nevadí Účetní programy AdmWin - Obecné informace. Účetní programy (ekonomický software) určené pro malé až střední firmy a neziskové organizace se vyznačují snadnou a rychlou ovladatelností. Tyto účetní programy jsou jednoduše přehledné a vodící, takže nevyžadují žádné speciální školení. K rychlejšímu seznámení jsou pro účetní programy videonávody a.

Účetnictví, dříve nazývané podvojné účetnictví, poskytuje komplexní pohled na hospodaření firmy a řídí se zákonem o účetnictví. Jeho cílem je zachytit veškeré informace o hospodářské činnosti firmy a rozdílem mezi výnosy a náklady zjistit hospodářský výsledek, který slouží jako základ daně. Účetnictví. Podvojné účetnictví je třeba vést v případech: Pokud je dotyčný podnikatel a jeho obrat přesáhl za minulý rok 25 milionů korun. V tomto případě se povede podvojné účetnictví od dalšího roku. Pokud jde o podnikatele zapsaného v obchodním rejstříku, tak je nutné ho vést od doby zapsání do rejstříku.. Podvojné účetnictví ukáže finance v celkovém přehledu. Rád říkávám, že podvojné účetnictví je tou nejdůležitější informací, kterou můžete poskytnout svému univerzálnímu dědici. Z vašeho podvojného účetnictví může váš dědic vyčíst, jestli se má o váš majetek ucházet (vlastníte toho víc, než. Účetnictví (dříve podvojné účetnictví) musejí vést ti podnikatelé, kteří splňují podmínky dané zákonem.Obvykle se jedná o střední a velké firmy, jejichž roční obrat se počítá řádově v milionech. Podvojné účetnictví je relativně složitým procesem, během kterého se každá operace musí účtovat dvakrát, a pokud v tom podnikatel nebo společnost nemají. Účetní program zdarma? Ano! Harmonik START je zdarma. Vedení účetnictví pro 1 firmu bez omezení počtu zápisů obsahující Deník (podvojné účetnictví), Závazky a pohledávky, EET, Zálohy, Přijaté doklady a Rozpočty

S UOL spolupracuji od roku 2009. Tenkrát mě překvapili tím co všechno dokáží v oblasti účetnictví pro malou firmu udělat, aniž by ji finančně zatížili. A evidentně neusnuli na vavřínech, protože jdou se službami pořád dopředu. Účetnictví vnímám díky UOL jako něco, co funguje téměř samo a automaticky Univerzita-Online.cz je vzdělávací portál s přednáškami a zápisky z hodin. Témata jsou zaměřena na ekonomické předměty - management, marketing, ekonomika, účetnictví, doplněné o informatiku a právo Znovuzavedení jednoduchého účetnictví. Kategorizace účetních jednotek. Povinná e-podání pro všechny plátce DPH. Rozšíření přenesení daňové povinnosti. Elektronická evidence tržeb. POHODA nám dává možnost věnovat se hlavně naší práci. Nemusíme se zabývat různými změnami včetně zákonů My se postaráme o účetnictví. Účtomila. Domů; Naše služby; Ceník; Online poradna; Články; Kontakt; 558 111 698 Účetnictví. V rámci vedení účetnictví pro firmy (dříve podvojné účetnictví), zajišťujeme kompletní účetní a daňovou agendu..

Online testy z účetnictví (zdarma) - Uctovani

Rekvalifikační kurzy účetnictví (podvojné) s akreditací MŠMT pořádáme od roku 1990 v 24 městech po celé ČR Online účetnictví Harmonik v cloudu umožňuje bezproblémový přístup k účetnictví odkudkoli, z libovolného PC či notebooku s Windows, Linuxem či MacOS a to prostřednictvým webového prohlížeče nebo programu pro vzdálené připojení KVÍZOVÉ OTÁZKY/TESTY NA TÉMA (PODVOJNÉ) ÚČETNICTVÍ. Zaktualizováno pro rok 2017. Sami si zvolte úroveň obtížnosti (1 = základní, 3 = nadprůměrná, 5 = specializovaná např. z VŠ). TEST/KVÍZ JE VHODNÝ I JAKO UČÍCÍ NÁSTROJ - správná odpověď se zobrazí po vyhodnocení i bez nutnosti zadat správnou odpověď Online kurzy účetnictví. Pokud jste časově vytížení a nemůžete nebo nechcete na kurz docházet osobně, řešením pro vás mohou být online kurzy účetnictví. Existují i takové, které jsou přímo obdobou rekvalifikačních kurzů. Dále pak naleznete bezpočet výukových stránek, které vám se studiem účetnictví mohou. Podvojné účetnictví (anglicky Double Entry Bookkeeping System) je systém záznamu finančních transakcí (účtování) ve které je každá finanční transakce nebo každá změna zaznamenána na dvou stranách účtu s tím, že jedna strana je nazývána má dáti (debit) a druhá strana účtu je nazývána dal (kredit).. Podvojné účetnictví sestává z informací o stavu a.

Kurz Webinář - online: Základy účetnictví (podvojné

 1. Podvojné účetnictví; Mzdové účetnictví Vzdělávání v problematice účetnictví a daní nabízíme od roku 1994. Snažíme se o propojení teorie a praxe, o výuku která umožní absolventům bez obav přejít z učebny k účtování v reálném světě, k vedení agendy reálným podnikatelům a obchodním společnostem..
 2. Podvojné účetnictví. V účetnictví se účtuje o majetku, závazcích, nákladech a výnosech a o výsledku hospodaření. Účtuje se tzv. podvojným způsobem, známým jako Má dáti/Dal. To je velký rozdíl oproti daňové evidenci
 3. áře. Aktuální kurzy. 5. 12. Účetnictví (podvojné) Liberec 8990 Kč 5
 4. Faktury online zdarma, EET zdarma Daňová evidence zdarma Účetnictví zdarma, Výpočet mezd zdarma, Skladová evidence zdarma Slevy Jste účetní firma? Začínající podnikatel? Škola? Máte program na účetnictví, program faktury či program na mzdy od konkurence? Proč právě MRP účetní programy?.
 5. Jana Skálová, Ph.D. a kolektiv Podvojné účetnictví 2020 Vydala GRADA Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 tel.: 234 264 401 www.grada.cz jako svou 7499. publikaci Realizace obálky Zdeněk Dušek Sazba Antonín Plicka Odborná redaktorka Ing. Michaela Průšová Počet stran 192 Dvacáté šesté vydání, Praha 2020 Vytiskla Tiskárna.

Hledáte podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci pro Mac, které můžete pohodlně provozovat na Apple Mac OSX a iOS? Zkuste online aplikaci iÚčto - bez nutnosti instalace a zdarma. iÚčto je skvělá alternativa pro všechny platformy. Sytém iÚčto využívá iOpravna pro vedení našeho účetnictví již od roku 2012 Všem, kteří si chtějí základy účetnictví zopakovat. Co všechno se naučíte: Základy účetnictví: Naučíte se základní principy a zásady účetnictví. Seznámíte se s legislativou účetnictví, s účetními doklady, účetními výkazy a se základními účetními operacemi pro účtové třídy 0, 1, 2 , 3 Získáte základní přehled o účetnictví, seznámíte se s principy účtování a některými účetními případy. V návaznosti na aktuální situaci realizujeme do konce roku pouze online vzdělávání, prezenční školení se nekonají. Podvojné účetnictví pro začátečníky - úvod do problematiky Všechny informace o produktu Kniha Podvojné účetnictví 2020, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Podvojné účetnictví 2020

Kurz účetnictví online

 1. Neziskové organizace a podvojné účetnictví Změny ve vedení účetnictví neziskových organizací vyplývají z novely zákona o účetnictví č. 437/2003 Sb., s komentáři uvedenými na webových stránkách Ministerstva financí a týkají se organizací, jimiž jsou:
 2. ZÁKLADY ÚČETNICTVÍ - ONLINE KURZ Kurz pořádá společnost: Aprofitail Czech Republic s.r.o. Chci požádat o informace Chci se přihlásit on-line. Kurz pro veřejnost. Cena (neplátce DPH) Účetnictví a daně Podvojné účetnictví. Účetnictví a dan.
 3. Umožňuje zpracovávat účetnictví nebo daňovou evidenci včetně fakturace, objednávek, majetku, mezd apod. Sami si přitom určíte, které funkce (nebo moduly, jak my v Ježkovi říkáme) chcete v DUELU mít. Ty pak vždy získáte v plné výbavě a za základní cenu. Systém je určený pro Windows a vyniká maximální rychlostí.
 4. Podvojné účetnictví 2020 Pro všechny, kteří mají zájem dobře se naučit podvojně účtovat! Výklad je jednouchý a srozumitelný. Uvnitř i účetní závěrka, rozvaha, výkazu zisku a ztráty a..
 5. Podvojné účetnictví - Pro koho je určeno. Podvojné účetnictví (dnes účetnictví) musí vést každá společnost, jejíž obrat za uplynulý kalendářní rok překročil 25 mil. Kč nebo je společnost zapsána v obchodním rejstříku. Pro vedení podvojného účetnictví se však společnost může rozhodnout sama dobrovolně
 6. Online účetnictví poskytuje časově neomezený přístup a sdílení dat uživatelem účetního systému. Podle konkrétních požadavků klienta umíme zajistit různé online ERP systémy (Microsoft Dynamics NAV Navision, SAP, Pohoda, MRP K/S, Softip, Omega, Money, ABRA, Humanet, Helios, Vema etc.)

podvojné účetnictví. V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem podvojné účetnictví. Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody Stáhnout AdmWin PU + autoservis - účetnictví + mzdy + autoservis + EET zdarma (9MB) Podvojné účetnictví zdarma + mzdy zdarma + autoservis - účetní program zdarma (freeware). Stažením jednoho z těchto produktů získáte účetní program zdarma , obsahující ve svém kompletu, mimo jiné, i moduly zlepšené podvojné účetnictví, jehož cílem bylo zavedení rozpočtu do systému účetních knih. Jeho tvůrcem byl v roce 1770 Adam von Heinfeld. Umožňovalo nejen zjistit stav majetku a výsledek hospodaření, ale bylo možno také sledovat rozdíl mezi předpokládanými a skutečnými náklady a výnosy..

Účetnictví (dříve podvojné účetnictví) Účetnictví - dříve podvojné účetnictví musí vést fyzická osoba (OSVČ) jehož obrat za minulý rok překročil částku 25 miliónů Kč a dále všechny právnické osoby zapsané v obchodním rejstříku (například s.r.o.) Online účetnictví Trivi pomůže podnikatelům v každé době. Zvláště teď! Aktuální kurzovní lístek - EXCHANGE s.r.o. dne 7. 12. 2020. EUR 26,460 26,540 USD 21,810 21,930 Dále u nás najdete Ušní maz poskytuje informace o zdravotním i psychickém stav Kurzy účetnictví, školení podvojné účetnictví - EDUMENU.CZ. školení podvojné účetnictví Kurzy účetnictví, kurzy podvojného účetnictví, podvojné účetnictví. Najděte si kurz nebo školení z nabídky různých Podvojné účetnictví (počet 19 z 2132

Zdarma dostupné programy pro vedení účetnictví - iDNES

Podvojné účetnictví doporučujeme vést v našem účetním systému v cloudovém prostředí. Pracujeme v účetním systému ABRA FlexiBee. V případě zájmu Vám zřídíme vzdálený přístup do Vaší databáze online. Budete mít každodenní přehled o stavu Vašeho majetku, peněžních prostředků, skladových zásob. Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Knihy o vedení účetnictví. Dnes objednáte, zítra vyzvednete a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídk Kurz účetnictví je multimediální učební pomůcka, která byla zpracována s využitím současných didaktických poznatků a dlouholetých praktických zkušeností ve vzdělávání. Tato pomůcka vám umožní studovat podvojné účetnictví přístupnou formou s ohledem na vaše časové možnosti a v prostředí, které vám.

Video: Účetnictví - Online účetnictví

Účtování.net - Účetnictví jasně a srozumiteln

 1. ulostí. Dne 1. ledna 2004 bylo uvedeno v platnost nové ustavení, kdy jednoduché účetnictví bylo nahrazeno daňovou evidencí, a pojem podvojné účetnictví byl nahrazen pojmem účetnictví.. V původním podvojném účetnictví (nebo také v nynějším účetnictví) byly jednotlivé položky zakládány zároveň do dvou účtů.
 2. Vítejte na stránkách společnosti Účetnictví-Daně-Mzdy ON-LINE, která se zabývá komplexními službami v oblastech jako jsou zpracování mezd, daňové poradenství, daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) či vedení podvojného účetnictví.Naše společnost sídlí v Brně, ale své služby poskytuje online, takže je k dispozici i klientům z dalších měst a.
 3. Všechny uvedené ceny jsou orientační a jsou platné do 16.11.2020. Na poskytované služby vybíráme zálohu ve výši cca 50%. Provedení služeb bude ze strany účetní zahájeno až po přijetí zálohové platby. ÚVODNÍ KONZULTACE - jednorázová 1200,- Kč/ hod hodí se Read Mor

Rozdíl mezi vedením účetnictví a daňovou evidencí - Portál

Pokud už jste se rozhodli, že chcete kurz účetnictví absolvovat, znamená to vybrat školící agenturu, přizpůsobit se termínu konání a docházet či dojíždět na jednotlivé semináře. My bychom Vám rádi nabídli alternativu v podobě on-line kurzu Přijmový pokladní doklad pro podvojné účetnictví propisující PT 030 20,00 Kč Skladem, můžete mít zítra 72 ks. Kat: 230723 Do košíku. Univerzální příjmový výdajový doklad A6 ET 060 17,00 Kč. Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2020. 2 178 Kč Průvodce českými účetními standardy v návaznosti na rozpočtová pravidla, zákon o obcích a další právní předpisy 2019 (TEORIE + PŘÍKLADY) Předchozí strana Další strana Daňová evidence i podvojné účetnictví, účetní osnova pro podnikatele, neziskovky či vlastní. S Variem získáte všechny funkce, které potřebujete pro kompletní zpracování ekonomických agend. Vario využijete nejen pro zpracování mezd. Usnadní vám také personální management

Čísla účtů účetních operací v podvojném účetnictví Mone

Podvojné účetnictví Zobrazuji všech 8 výsledků Výchozí třídění Seřadit podle oblíbenosti Seřadit od nejnovějších Seřadit podle ceny: od nejnižší k nejvyšší Seřadit podle ceny: od nejvyšší k nejnižš Kurzy účetnictví, školení podvojné účetnictví. Zobrazit filtry Vybraná kritéria. Podvojné účetnictví Lokalita. 31 Praha 2 Jihočeský kraj 6 Jihomoravský kraj 2 Karlovarský kraj 2 Královéhradecký.

Přijmový pokladní doklad pro podvojné účetnictví

Mzdy - Online účetnictví

Účetní program Money S3 - stažení zdarma Mone

 1. Zvládne si vést sám podnikatel účetnictví? - Podnikatel
 2. Co je Podvojné účetnictví Peníze
 3. POHODA - Účetní progra
 4. Ekonomika a účetnictví - Slunečnice
 5. ÚČETNICTVÍ (PODVOJNÉ) - rekvalifikační kurz akreditovaný

Zkuste si domácí podvojné účetnictví - Měšec

Výdajový pokladní doklad pro podvojné účetnictví ET 050Příjmový pokladní doklad A6 propisující číslovaný OptysREKVALIFIKAČNÍ KURZ Účetnictví (podvojné) | Orange AcademyVýdajový doklad A6 100 listů samopropisovací 1083 OPTYSKODAP, Kounicova 284/39, Brno (2020)Hosting programu Pohoda - iPodnik Pohoda onlineMoney – QANT
 • Best tabata songs.
 • Benedict cumberbatch doctor strange.
 • Chevrolet camaro 1969 for sale.
 • Bakalářská práce ped muni vzor.
 • Námořnictvo čr.
 • Restaurace náměstí míru.
 • Větrání komor.
 • Porodnice pro kočku.
 • Negace výroků.
 • Library of alexandria.
 • Hasselblad h6d 100c.
 • Vrtule kašpar.
 • Puchýřky v krku léčba.
 • Očkování hlívy do dřeva.
 • Čím naplnit bagel.
 • Úspory z lokalizace.
 • Aspergillus circumdati.
 • Zvětšení jednoho prsu.
 • Daňový portál stav podání.
 • Socha kočky na zahradu.
 • Nejlepší nože na přežití.
 • Zuby anglicky.
 • Amy winehouse i treated myself.
 • Whisky citáty.
 • Zalando problemy.
 • Domy na havaji.
 • Krampus čerti 2018.
 • Divine recenze.
 • Moose.
 • Alfa romeo 156 predni naraznik tuning.
 • Velká dobrá woodstock.
 • Jednoduché písničky na klavír pro děti.
 • Nástěnné police do dětského pokoje.
 • Vysoky puls pricina.
 • Svatební klikve.
 • Jak se počítá bmi v excelu.
 • Jiří mucha jarmila plockova.
 • Non defining relative clauses.
 • Fraktura krčku mkn.
 • Touch the sun chords.
 • Fantomas.